PCM Native Reverb Plug-in Bundle

PCM Native Reverb Plug-in Bundle

 

PCM Native Reverb Plug-in Bundle
Wtyczka pogłosowa VST / Audio Unit / RTAS

Jesteś otoczony artystami śledzącymi każdy Twój ruch, ledwo powstrzymującymi się od uwag.

Zaczynasz miksować i nagle konstatujesz, że potrzeba Ci czegoś szczególnego, czegoś, co pozwoli Ci zamknąć miks w tej "magicznej przestrzeni", która przynosi klarowność, głębię i bogactwo brzmienia, jakie osiągnąć można tylko w dużym studiu. Aby uzyskać to ostateczne brzmienie sięgasz po najbardziej zaufany pogłos, jakim dysponujesz.

Pakiet Lexicon LXP Native Reverb Bundle sprawi, że Twoją muzykę otoczy przyciągająca aura, która nada jej życia, osadzając ją w doskonałej akustycznie przestrzeni.

Procesory Lexicon stały się nieodłącznym elementem wyposażenia studiów nagrań, produkcji estradowych, a także każdego najwyższej klasy studia postproukcyjnego. Dziś Lexicon uzupełnił wybór najwyższej klasy procesorów najlepszymi dostępnymi pluginami. Pakiet LXP Native Reverb Bundle zawiera wtyczki oparte na czterech algorytmach, oferujące łącznie ponad 220 uniwersalnych i precyzyjnie opracowanych presetów studyjnych, które na zawsze zmienią sposób, w jaki ubarwiasz swoje miksy.

Najważniejsze cechy w skrócie

 • 4 klasyczne wtyczki pogłosowe Lexicon
 • Ponad 220 precyzyjnie dopracowanych presetów studyjnych
 • Intuicyjny interfejs użytkownika zapewnia łatwy dostęp do kluczowych parametrów
 • Kompatybilność wieloplatformowa (Windows? 7, Vista, XP; Mac? OS X 10.4, 10.5, 10.6)
 • Graficzny wyświetlacz czasu rzeczywistego, ilustrujący rozkład częstotliwości w poszczególnych algorytmach
 • Formaty płynnie pracujące w każdej DAW kompatybilnej z VST?, Audio Unit? lub RTAS?2
 • Pełne sterowanie i automatyka parametrów
 • Graficzny wyświetlacz czasu rzeczywistego odwzorowuje opadanie pogłosu, widmo częstotliwości oraz odpowiedź impulsową
 • Presety mogą być zachowywane w formacie niezależnym od DAW i przenoszone do innej stacji roboczej
 • Mierniki wejściowe i wyjściowe pozwalają na szybką ocenę poziomów sygnału audio
 • Autoryzacja iLok
 • Interfejs użytkownika LXP

Każdy algorytm można uruchomić w trybie mono, stereo lub wejście mono / wyjście stereo, a mierniki wejściowe i wyjściowe pozwalają  w łatwy sposób weryfikować poziomy sygnałów. Najlepiej widocznym elementem jest jednak ekran centralny, z wielowymiarowym wyświetlaczem czasu rzeczywistego. Użytkownik ma do wyboru trzy typy wyświetlacza, z których każdy demonstruje inny przedział częstotliwości w obrębie danego algorytmu, ułatwiając kształtowanie brzmienia.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi regulowanych parametrów użytkownik może korzystać z presetów w ich domyślnej, precyzyjnie dopracowanej formie lub, dokonując niezbędnych regulacji, zachować je w postaci zmodyfikowanej względem pierwowzoru. Presety te można nawet załadować do innej stacji roboczej.

Pakiet LXP Native Reverb Bundle jest w pełni funkcjonalnym, międzyplatformowym pakietem wtyczkowym. Został zaprojektowany w taki sposób, aby jego elastyczność pozwalała na integrację z dowolną platformą sprzętowo-programową.

PCM Native Reverb Plug-in Bundle
Wtyczka pogłosowa VST / Audio Unit / RTAS. Nareszcie sprzętowa jakość bez użycia sprzętu

Od ponad 40 lat Lexicon jest synonimem standardu w dziedzinie pogłosów i efektów cyfrowych i wciąż słynie w przemyśle audio z najbardziej wyrafinowanych technologii. Lexicon po raz kolejny wstrząsnął branżą audio, udostępniając kolekcję najwyższej klasy wtyczek pogłosowych.  Pakiet PCM Native Reverb Plug-In Bundle jest doskonałą wtyczką pogłosową, która pozwala tworzyć profesjonalnie brzmiące, inspirujące miksy w środowisku popularnych stacji roboczych, takich jak Pro Tools czy Logic, a także na każdej platformie kompatybilnej z VST, Audio Unit i RTAS.
Przy elastyczności, jakiej należy oczekiwać po pluginach natywnych, ten wyjątkowo wydajny pakiet oferuje 7 legendarnych pogłosów Lexicona, wraz z setkami najbardziej uniwersalnych, wszechstronnych i precyzyjnie opracowanych presetów studyjnych, w tym doskonale rozpoznawalnych brzmień klasycznych, pochodzących z bezkresnej biblioteki Lexicon. Projektowany, by zapewniać najwyższą jakość brzmieniową i funkcjonalność, pakiet PCM Native Reverb Bundle z pewnością zajmie znaczące miejsce w Twojej stacji roboczej.

Najważniejsze cechy w skrócie

 • 7 legendarnych pogłosów Lexicon
 • Setki doskonale opracowanych presetów studyjnych
 • Kompatybilność wieloplatformowa (Windows? XP, Vista oraz 7; Mac? OSX 10.4, 10.5, 10.6, PowerPC oraz Intel)
 • Formaty płynnie pracujące w każdej DAW kompatybilnej z VST, Audio Unit lub RTAS
 • Graficzny wyświetlacz czasu rzeczywistego, ilustrujący rozkład częstotliwości w poszczególnych algorytmach
 • Sekcja korekcji wizualnej znacznie upraszcza kształtowanie wczesnych i późnych odbić
 • Presety mogą być zapisywane w formacie niezależnym od DAW, co pozwala na ich transfer pomiędzy stacjami roboczymi
 • Pełna kontrola i automatyka parametrów
 • Mierniki wejściowe i wejściowe dla szybkiej oceny poziomu sygnałów audio wchodzących i wychodzących z procesora
 • Autoryzacja iLok


Każdy algorytm można uruchomić w trybach mono, stereo lub ich kombinacji. Oprócz sekcji korekcji graficznej dodaliśmy mierniki wejściowe i wyjściowe, co ułatwia kształtowanie odbić, zarówno wczesnych, jak i późnych. Najlepiej widocznym elementem jest jednak ekran centralny, z wielowymiarowym wyświetlaczem czasu rzeczywistego. Użytkownik ma do wyboru trzy typy wyświetlacza, z których każdy demonstruje inny przedział częstotliwości w obrębie danego algorytmu, ułatwiając kształtowanie brzmienia.

Interfejs użytkownika wyświetla dziewięć najbardziej oczywistych parametrów do regulacji, ale umożliwia też bardzo głębokie wejście w algorytmy i regulację pełnego zestawu parametrów. Porównaj własny preset z pierwowzorem i gdy uzyskasz perfekcyjne brzmienie zachowaj go. Swoje presety będziesz mógł też załadować do innej stacji roboczej.

Bogactwo algorytmów i presetów pozwoli Ci nadać ścieżkom wokalnym i instrumentalnym muzyczny nastrój cudownie panoramicznej przestrzeni. Pakiet PCM Native Reverb Bundle to kompletna kolekcja najdoskonalszych pogłosów, w wydaniu cechującym się elastycznością wieloplatformowych pluginów natywnych.

PCM Native Reverb Plug-in BundleESS-Audio
ul. Graniczna 17
05-092 Łomianki-Dąbrowa
tel.: 22 2041 200

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

ESS-Audio
NIP: 118-179-21-22
GIOS: E0010471WBW
REGON: 140161594
XXI Wydz. Gosp. KRS: 0000237095
Bank Handlowy w Warszawie S.A.: 36103015080000000802830009